İlhami Yıldırım Web Sitesine Hoşgeldiniz...

Kızılay İstanbul Şubesi Arnavutluk'ta Yetimlere Çifte Bayram Yaşattı

Türk Kızılayı İstanbul Şubesi, Arnavutluk’taki binlerce çocuğa çifte bayram sevinci yaşattı. Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, bayram öncesi yaptığı Arnavutluk ziyaretinde 3 bin 141 çocuğa bayramlık hediye etti.

Türk Kızılayı İstanbul Şubesi dünya yetimlerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Arnavutluk’a giden Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, 3 bin 141 çocuğa bayramlık hediye etti. Hayırsever iş adamları aracılığıyla, çocukların yaş gruplarına göre hazırlanan hediye setlerinde; gömlek, pantolon/etek, çorap  ve ayakkabı yer alıyor.

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, “Yıllardan beri ülke içindeki yetim çocuklara yaşattığımız bayramlık sevincini bu yıl sınırlarımızın dışına da taşıdık. Türk Kızılayı,   yetimleri yalnız bırakmayan bir merhamet eli olarak Arnavutluk’a da uzandı. Çocukların yaşadığı mutluluğa şahit olmak bizlere nasip oldu. Bu mutluluğa vesile olan hayırsever iş adamlarımıza da çok teşekkür ediyorum,” dedi


Kızılay İstanbul Şubesi Arnavutluk'ta Yetimlere Çifte Bayram Yaşattı